Bank Spółdzielczy w Jasienicy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności OFERTA SPRZEDAŻY LUB WYNAJMU

OFERTA SPRZEDAŻY LUB WYNAJMU

 

Bank Spółdzielczy w Jasienicy sprzeda lub wynajmie nieruchomość o pow. 18 arów położoną w Bielsku - Białej przy ul. Centralnej, zabudowaną dwoma budynkami produkcyjno - magazynowymi z zapleczem biurowo socjalnym o łącznej pow. 436. 436,26 m2 oraz wiatami i garażami i dużym placem, które stanowią jedną funkcjonalną całość.

Nieruchomość charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją z bardzo dobrym dostępem do tras wylotowych na Czechowice Dz. , Bielsko Komorowice, Katowice oraz dróg ekspresowych.

Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu zabudowy magazynowo usługowej, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Działka o regularnym kształcie, wyposażona we wszystkie sieci i media, monitorowana i gotowa do użytkowania. Przed budynkiem duży parking.


Bank Spółdzielczy w Jasienicy oferuje do sprzedaży także ruchomości masy upadłościowej firmy produkującej znaki drogowe i prowadzącej prace zabezpieczające na drogach. W ofercie są materiały do produkcji znaków drogowych, narzędzia i maszyny do obsługi z tym związanej.

 

Bliższych informacji można uzyskać pod nr telefonu 33 815 22 21 lub w sekretariacie Centrali Banku ul. Strumieńska 894 a , Jasienica