Bank Spółdzielczy w Jasienicy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Doładowania

Doładowanie jednorazowe - standardowy rodzaj doładowania, w którym przy każdym zleceniu podajemy wszystkie dane dotyczące operatora sieci, kwoty zasilenia oraz numeru doładowywanego telefonu. W tym przypadku musimy również za każdym razem zautoryzować zlecenie za pomocą hasła z listy haseł jednorazowych lub SMS-a.

 

Doładowanie zdefiniowane - w którym tworzymy zdefiniowane doładowanie podając operatora sieci oraz zasilany numer telefonu. Doładowanie autoryzujemy tylko raz podczas jego zapisywania. Realizacja szablonu nie wymaga już uwierzytelniania hasłem.

 

Naszym partnerem biznesowym w zasileniach telefonów komórkowych jest firma Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, posiadająca duże doświadczenie w usługach pre - paid oraz innych produktach związanych z telefonią komórkową i internetem. Od kilku lat współpracuje z wieloma bankami na terenie całego kraju.

Udostępniliśmy Państwu możliwość bezprowizyjnego doładowania numeru komórkowego na kartę. Usługa dostępna jest poprzez bankowość internetową. Doładowanie konta dokonywane jest od razu po zatwierdzeniu zlecenia.